Nástěnné LED svítidlo ETA 2x6WCOBLED/220-240V - Redo 9591
Kód: REDO 9591Detailní popis produktu
ETA — robustní nástěnné svítidlo, které záře přesně tam, kde ji potřebuješ. ETA je spolehlivé exteriérové svítidlo, které zvládne jakékoliv počasí. Díky neutrální bílé barvě světla (4000K) si vytvoří v okolí domu čistou, orientační atmosféru — bezkonkurenční na fasádě, pod markýzou nebo na krytou terasu. Hliníkový obal v tmavohnědé barvě působí moderně a elegantně, tvrdené sklo ochrání LED zdroj před nárazy i prachem. Odolnost proti vlhku a deštěm — stupeň krytí IP54 gDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075264 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6111 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 1134lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 2 x 6W COB LED |
| Výška: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
