Nástěnné LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9594
Kód: REDO 9594Detailní popis produktu
ETA — stylové nástěnné venkovní svítidlo, které vytvoří příjemné světlo na vaší terase, fasádě nebo nad vchodem. Toto kompaktní svítidlo s hliníkovou konstrukcí v tmavošedé barvě zvládne bez problémů terasu, balkón nebo venkovní stěnu domu. Díky IP54 je odolné vůči vlhkosti a prachovému padání, takže obstojí i během deště. Teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří útulnou atmosféru, kterou oceníte při večerních chvílích venku — bez zbytečného studenovlnného efektu. VýkonDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075295 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5141 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 530lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 86mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
