Nástěnné LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9595
Kód: REDO 9595Detailní popis produktu
ETA — elegantní nástěnné svítidlo, které rozsvítí vstup do domu, terasu nebo průjezd se čistým, praktickým světlem. Toto robustní svítidlo si poradí se všemi počasími díky krytí IP54 — bez obav ho umístíš na fasádu, nad dveře nebo na krytou terasu. Neutrální bílé světlo (4000K) s integrovaným LED zdrojem (540 lm) vytvoří čisté, soustředěné osvětlení, které ideálně slouží jako bezpečnostní nebo orientační prvek. Pevná hliníková konstrukce v tmavohnědé barvě s průhledným skleným diDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075301 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5141 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 86mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
