Nástěnné LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9596
Kód: REDO 9596Detailní popis produktu
ETA — stylové nástěnné svítidlo, které vašemu domu přidá moderní tvář a bezpečné osvětlení. Je určeno na fasádu, do vchodu nebo na krytou terasu — všude tam, kde chcete spolehlivé světlo, které zvládne déšť i zimu. Teplá bílá barva světla vytvoří příjemnou atmosféru, která přirozeně doplní okolí domu. Robustní hliníkové tělo v tmavošedé barvě se hodí k moderním i tradičním domům. Odolné proti vlhku a prachu (IP54) — bez obav jej instalujete na zvenčí Úsporné LEDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075318 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5141 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 530lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 86mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
