Stropní / nástěnné LED svítidlo EAGLE 7W/220-240V - Redo 90066
Kód: REDO 90066Detailní popis produktu
EAGLE — miniprojektor, který ti dá plnou kontrolu nad směrem a šířkou světla. Perfektní volba na krytou terasu, do pergoly nebo ven na fasádu. Díky krytí IP54 bez problémů zvládne déšť i vlhko. Hliníkové těleso v tmavošedé barvě se hodí k modernímu designu, a protože jej můžeš nainstalovat na strop i na stěnu, nasadíš jej přesně kam potřebuješ. Neutrální bílé světlo (3000K) vytváří příjemnou atmosféru, kterou si můžeš jakkoliv nastavit — od úzkého paprsku 18° až po širší rozptylDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084761 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,97 kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 77mm |
| Světelný tok: | 636lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 18-45 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 198mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
