Stropní LED svítidlo QUAD 4W/220-240V - Redo 90091
Kód: REDO 90091Detailní popis produktu
QUAD — malé, ale výkonné exteriérové svítidlo, které dokonale osvětlí vaši fasádu, pergolu nebo zahradu. Toto kompaktní bodové svítidlo se hodí na každý kout venkovního prostoru. Působí elegantně díky tmavě šedému hliníkovému tělu a průhledným skleným difuzorům. Vyzařuje teplé bílé světlo v tónu 3000 K, které vytvoří příjemnou atmosféru bez agresivní jasu. Ať už ji namontujete na stěnu, strop nebo do pergoly, zvládne déšť i vlhko bez problémů. Odolné proti nepřízni počDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084549 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 60mm |
| Hmotnost (kg): | 0,4365 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 280lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 60mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
