Stropní LED svítidlo QUAD 4W/220-240V - Redo 90092
Kód: REDO 90092Detailní popis produktu
QUAD — Kompaktní venkovní svítidlo, které osvětlí terasu nebo vstup do domu teplým, příjemným světlem. Toto elegantní svítidlo se svěží hnědou barvou se perfektně hodí na krytou terasu, ke vchodům nebo podél fasády domu. Vytvoří příjemnou atmosféru, kterou si užiješ v každém počasí. Minimalistický design s průhledným skleněným difuzorem elegantně zapadne do moderního i klasičtějšího prostředí. Celoročně odolné — stupeň krytí IP65 zvládne déšť, sníh i vysokou vlhkost beDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084556 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 60mm |
| Hmotnost (kg): | 0,3201 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 280lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 60mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
