Stropní LED svítidlo TEKO 7W/220-240V - Redo 90103
Kód: REDO 90103Detailní popis produktu
TEKO — Stylové venkovní stropní svítidlo, které svěží terasu nebo střechu příjemným teplým světlem. TEKO je dokonalou volbou pro osvětlení krytých teras, pergol nebo venkovních chodeb. Díky kompaktním rozměrům se nenápadně zapojí do architekektury domu, přitom dodá prostoru útulné teplé světlo (3000K), které je stejně vhodné na nádraží jako v restauraci na zahradě. Svítidlo bez problémů snesou déšť, vlhko i nečistoty — elektronikou projde jen čisté světlo. Plná voděodoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084662 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 91mm |
| Hmotnost (kg): | 0,679 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
