Stropní LED svítidlo TEKO 7W/220-240V - Redo 90104
Kód: REDO 90104Detailní popis produktu
TEKO — elegantní exteriérové stropní svítidlo, které svou neutrální antracitovou barvou a teploučkým světlem dokonale doplní váš venkovní prostor. Postavené na kvalitní hliníkové konstrukci s průhledným skleným difuzorem, svítidlo TEKO se bez problémů postará o osvětlení terasy, balkonu nebo krytého vchodu. Teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru, která vás bude těšit při večerních chvílích venku. Vůbec se nemusíte bát deště ani vlhkosti — svítidlo má certifikDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084679 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 91mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6887 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
