Stropní LED svítidlo TEKO 7W/220-240V - Redo 90105
Kód: REDO 90105Detailní popis produktu
TEKO — robustní stropní svítidlo na terasu i před dům, které zvládne každé počasí. Když chceš osvětlit krytou terasu, přístřešek nebo třeba vstup do domu, TEKO je přesně to, co hledáš. Hliníková konstrukce v tmavě hnědé barvě se lesklým skleným difuzorem vypadá moderně a zároveň nadčasově. Poskytuje příjemné teplé světlo, které vytvoří útulnou atmosféru, a díky integrovanému LED zdroji je velmi úsporné na elektřinu. Odolá dešti a vlhku — krytí IP65 znamená bezproblémovDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084686 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 91mm |
| Hmotnost (kg): | 0,679 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
