Stropní LED svítidlo HUB 12W/220-240V - Redo 90228
Kód: REDO 90228Detailní popis produktu
HUB — Stylové venkovní stropní svítidlo, které přinese teplé a přirozené světlo na vaši terasu, balkon nebo do vstupního prostoru. HUB je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí osvětlit venkovní prostory bez kompromisů na kvalitu. Matně bílá hliníková konstrukce s čirými skleněnými difuzory vypadá elegantně a moderně, a energeticky úsporný LED zdroj zajistí světlo, aniž by vás zatížil účet za elektřinu. Díky stupni krytí IP54 bez obav snesete déšť, rosa i větší vlhkost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105763 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 0,69549 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 605lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 38 |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
