Stropní LED svítidlo HUB 12W/220-240V - Redo 90229
Kód: REDO 90229Detailní popis produktu
HUB — Stylové exteriérové stropní svítidlo, které kombinuje odolnost s přirozeným teplým světlem. HUB je ideální volbou pro venkovní prostory, kterým chceš dát pevný a designový vzhled. Díky stupni krytí IP54 bez problémů zvládne deštivé počasí i vlhkost, takže se hodí na terasu, pod baldachýn či do vstupního průchodu domu. Teplé bílé světlo 3000K vytváří příjemnou atmosféru večerů na terase, a přitom není nijak obtížné pro oko. Odolné hliníkové tělo s antracitovým nátDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105770 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 0,69549 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 605lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 38 |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
