Stropní / nástěnné LED svítidlo SCRIGNO 18W/220-240V - Redo 90241
Kód: REDO 90241Detailní popis produktu
SCRIGNO — stylové nástěnné či stropní svítidlo do exteriéru s integrovaným LED zdrojem a elegantním designem. SCRIGNO se hodí na fasádu domu, do pergoly, nad vchodové dveře nebo na krytou terasu. Vytvoří tam teplé, příjemné světlo (3000K), které nebude rušit svým studením, ale naopak přispěje k útulné atmosféře. Robustní hliníkové tělo v tmavošedé barvě se čistě zapojí do moderního i tradičního stylu, a polykarbonátový difúzor (v opálové nebo průhledné variantě) rozptyluje světloDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681106197 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 220mm |
| Hmotnost (kg): | 1,41911 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1054lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 18W |
| Výška: | 95mm |
| Šířka: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
