Stropní LED svítidlo OKU 12W/220-240V - Redo 90266
Kód: REDO 90266Detailní popis produktu
OKU — Spolehlivé stropní svítidlo, které zvládne kterýkoli exteriér a rozsvítí ho teplým, příjemným světlem. Tento malý silák se hodí na terasu, do pergoly, k vchodům nebo třeba do střešních prostor. Teplá bílá barva světla (3000K) vytváří gemütní atmosféru, a protože má stupeň krytí IP65, bez problémů vydrží déšť, sníh i vlhkost. Kompaktní design s průměrem pouhých 176 mm ho diskrétně začlení kamkoliv bez zbytečného viditelného prvku. Teplé LED světlo (3000K) — vytvářDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107064 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,66251 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 176mm |
| Světelný tok: | 958lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 40mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
