Stropní LED svítidlo ISOLA 24W/220-240V - Redo 90286
Kód: REDO 90286Detailní popis produktu
ISOLA — chytré venkovní svítidlo, které se přizpůsobí každé chvíli dne a vašim potřebám. Stropní svítidlo ISOLA je perfektní volbou na krytou terasu, pergolu, do vchodu domu nebo na balkón. Ať svítíte při večeřích, kontrolujete bezpečnost nemovitosti v noci, nebo jen přispíváte k útulné atmosféře — s ISOLA vždy nastavíte správnou barvou světla. Díky krytí IP54 bez obav zvládne déšť i vlhko. Tmavošedý plášť se elegantně vsadí ke kterékoli stavbě. Три teploty světla dleDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107859 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000/4000/6500K |
| Funkce: | možné použít pro ovládání aplikaci |
| Hmotnost (kg): | 0,73914 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 260mm |
| Světelný tok: | 2060lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000-6500 K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 55mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
