Stropní LED svítidlo ISOLA 24W/220-240V - stmívatelné - Redo 90287
Kód: REDO 90287Detailní popis produktu
ISOLA — chytré stropní svítidlo, které rozumí počasí a tvým potřebám. Ideální řešení na krytou terasu, k vchodu nebo na pergolu, kde chceš kvalitní světlo bez starostí. Díky IP54 zvládne déšť i vlhko. Připojíš ho přes aplikaci TUYA a máš vše pod kontrolou — zjasňuješ nebo ztemňuješ světlo podle nálady, měníš teplotu od teplé bílé až po chladný denní svit, a nastavíš program tak, aby se svítidlo zapínalo a vypínalo samo. Pokud zvolíš verzi se senzorem pohybu, svítidlo reaguje na tDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681108474 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000/4000/6500K |
| Funkce: | LED svítidlo s možností stmívání |
| Hmotnost (kg): | 0,5335 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 260mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 2120lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000-6500 K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 55mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
