Stropní LED svítidlo ISOLA 24W/220-240V - stmívatelné - Redo 90289
Kód: REDO 90289Detailní popis produktu
ISOLA — chytrné stropní svítidlo do exteriéru, které si vezmeš pod kontrolu prostřednictvím mobilu a světlem vytvoříš přesně takovou atmosféru, jakou právě potřebuješ. Svojí 260mm šířkou a plochým designem se bez problémů vejde na terasu, k vchodu nebo na pergolu. Díky IP54 krytí bez obav snese déšť i teploty. Integrované LED zdroje s výkonem pouhých 24 W ti nabídnou skvělých 2120 lumenů, což je více než dost na kvalitní osvětlení venkovního prostoru. A to nejlepší? Barvu světlaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681108481 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000/4000/6500K |
| Funkce: | LED svítidlo s možností stmívání |
| Hloubka: | 260mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6305 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 2120lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000-6500 K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 55mm |
| Šířka: | 260mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
