Stropní LED svítidlo ISOLA 24W/220-240V - Redo 90292
Kód: REDO 90292Detailní popis produktu
ISOLA — chytrý světelný hlídač, který se přizpůsobí vašim potřebám a vytvoří pocit bezpečí i pohodlí kolem domu. Toto stropní svítidlo patří do každé venkovní zóny — na terasu, do podloubí, na vstup domu nebo do pergoly. Kombinace pohybového sensoru a moderního chytrého systému TUYA dělá z ISOLY asistenta, který vám v mnoha situacích usnadní život. Můžete si vybrat ze tří teplot světla — od příjemné teplé bílé přes neutrální svícení až po jasné studené světlo. Všechno zvládá přesDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107880 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000/4000/6500K |
| Funkce: | možné použít pro ovládání aplikaci |
| Hloubka: | 260mm |
| Hmotnost (kg): | 0,81577 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 2120lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000-6500 K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 55mm |
| Šířka: | 260mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
