Stropní LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9063
Kód: REDO 9063Detailní popis produktu
ETA — elegantní stropní svítidlo na venkovní použití s teplým světlem a robustní konstrukcí. Toto svítidlo je ideální pro osvětlení terasy, pergoly nebo vstupního podvečería domu. Vyzařuje příjemné teplé světlo s teplotou 3000K, které vytvoří gemütnou atmosféru i venku. Díky krytí IP54 bez problémů snese déšť a vlhkost, takže se o něj nemusíte bát ani během vlhkého počasí. Účinné COB LED zdroje s nízkým příkonem — svítí dobře a šetří energii Krytí IP54 — bez obDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075387 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,4753 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 530lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
