Stropní LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9064
Kód: REDO 9064Detailní popis produktu
ETA — Elegantní stropní svítidlo, které ústojí nepřízni počasí a ozáří každý kout vaší terasy nebo vchodu. Toto kompaktní svítidlo se perfektně hodí na krytou nebo částečně krytou terasu, do vchodu nebo podél domu. Čisté neutrální světlo v teplotě 4000K vás bude příjemně osvětlovat bez opar teploty — není to studené, ale zároveň nijak útulné či dominantní. Díky robustní hliníkové konstrukci a tvrdenému sklu si svítidlo podrží kvalitu i při větru a deštích. Skutečně odoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075394 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,4753 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
