Stropní LED svítidlo BEZEL 25W/220-240V - Redo 9186
Kód: REDO 9186Detailní popis produktu
BEZEL — elegantní stropní svítidlo, které přinese útulné světlo na vaši terasu či balkon. Toto svítidlo je ideální volbou na krytou terasu, pergolu nebo zasklený balkon, kde si chcete užívat příjemné večery. Díky IP54 krytí bez obav zvládne vlhko a občasný špín. Integrované LED zaručuje dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie, přestože vám poskytne dostatek světla do prostoru. Matně bílé hliníkové tělo s difúzorem ze opálového polykarbonátu vypadá moderně a diskrétně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681067733 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 270mm |
| Hloubka: | 54mm |
| Hmotnost (kg): | 2,425 Kg |
| Max. příkon (W): | 25W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1950lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 25W |
| Výška: | 270mm |
| Šířka: | 270mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
