Stropní LED svítidlo BEZEL 25W/220-240V - Redo 9188
Kód: REDO 9188Detailní popis produktu
BEZEL — elegantní venkovní stropní svítidlo, které spojuje odolnost s přirozeným tepléhobílým světlem. Ideální volba na terasu, do pergoly nebo pod přístřešek, kde chceš, aby svítidlo zvládlo všechny počasí. Hliníkové tělo v tmavohnědé barvě se elegantně vmísí do každého moderního i tradičního interiéru. Teplé světlo o teplotě 3000K vytvoří příjemnou atmosféru večerních setkání venku, a zároveň máš dostatek jasnosti na to, abys viděl, co děláš. Krytí IP54 bez obav zvlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681067740 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 270mm |
| Hloubka: | 54mm |
| Hmotnost (kg): | 2,425 Kg |
| Max. příkon (W): | 25W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1950lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 25W |
| Výška: | 270mm |
| Šířka: | 270mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
