Stropní LED svítidlo BEZEL 30W/220-240V - Redo 9190
Kód: REDO 9190Detailní popis produktu
BEZEL — robustní venkovní stropní svítidlo s teplým, příjemným světlem, které zvládne všechny počasí. Ideální volba na krytou terasu, do pergoly nebo k vchodu domu. Svítidlo působí sebevědomě díky tmavošedé barvě a kompaktnímu designu. Teplé světlo o teplotě 3000K vytváří útulnou atmosféru, kterou si užijete na večerních posezení. Věříme, že se vám bude líbit jeho odolnost — bez problémů se postará o osvětlení i v deštivém počasí. Chráněno před deštěm i vlhkem (stupeňDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681067764 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 340mm |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 1,8915 Kg |
| Max. příkon (W): | 30W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 2550lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 30W |
| Výška: | 340mm |
| Šířka: | 340mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
