Stropní LED svítidlo BETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9199
Kód: REDO 9199Detailní popis produktu
BETA — Elegantní stropní svítidlo do venkovního prostoru, které neustoupí ani deštivému počasí. Toto kompaktní svítidlo si užije vaši terasu, balkón nebo vstup do domu. Neutrální bílé světlo (4000K) poskytuje čisté osvětlení, které přirozeně osvětlí celý prostor bez zbytečného tepla. S průhledným tvrzeným sklem a tmavošedou hliníkovou konstrukcí zapadne ke každému modernímu interiéru — ať už venkovnímu nebo vnitřnímu. IP54 krytí — bez obav lze umístit na krytou terasu,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075493 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 90mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5432 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
