Stropní LED svítidlo BETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9457
Kód: REDO 9457Detailní popis produktu
BETA — Robustní stropní svítidlo, které zvládne deště i vlhko a bude světlit přesně tam, kde jej potřebuješ. Toto venkovní svítidlo se hodí na krytou terasu, do pergoly, nad venkovní posezení nebo ke vchodům domu. Neutrální bílé světlo (4000K) vytváří čisté, přirozené osvětlení bez tmavých stínů. Hliníková konstrukce v tmavohnědé barvě vypadá elegantně a není nápadná — zapadne do jakéhokoli moderního či tradičního stylu. Tvrzené sklo difúzoru chrání LED zdroj a rozptyluje světloDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075516 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 90mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5432 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
