Stropní LED svítidlo TWILL 20W/100-240V - Redo 9543
Kód: REDO 9543Detailní popis produktu
TWILL — stropní svítidlo, které osvětlí váš venkovní prostor s elegancí a funkčností. Pokud hledáte spolehlivé osvětlení na krytou terasu, do vstupního traktu nebo pod pergolu, TWILL je správná volba. Moderní hliníková konstrukce v matné bílé barvě se skvěle hodí k současnému designu, a díky přímému i nepřímému osvětlení vytvoří na stěně zajímavou světelnou dramaturgii. Zvládá déšť i vlhko — prostě se nebojte ho umístit ven. Odolné proti nepřízni počasí — stupeň krytíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681074007 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 1,649 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1310lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
