Stropní LED svítidlo TWILL 20W/100-240V - Redo 9544
Kód: REDO 9544Detailní popis produktu
TWILL — stropní svítidlo, které spojuje moderní design s praktičností venkovního osvětlení. Tmavošedý hliník a transparentní sklo svítidlu dávají nenápadný, elegantní vzhled, který se zapadne k jakékoli architektuře. Díky integrovanému LED zdroji vytvoří neutrální denní bílé světlo, které osvětlí nejen plochu přímo pod svítidlem, ale efektem osvětlení na stěnu také hezky nasvítí okolí. Hodí se na krytou terasu, pod pergolu, do vstupní haly nebo na venkovní chodbu — všude, kde chcDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681074021 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 1,649 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1310lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
