Stropní LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9598
Kód: REDO 9598Detailní popis produktu
ETA — Stylové stropní svítidlo do exteriéru, které vás obdaruje teplým a příjemným světlem. Toto svítidlo se bez obav instaluje na terasu, balkon, verandu nebo nad vchodem domu. Teplá bílá barva 3000K vytváří útulnou atmosféru večerních chvil, a přitom je dostatečně jasné na to, abyste se orientovali bezpečně. Díky své robustní hliníkové konstrukci a tvrdému sklu zvládne déšť i vlhko bez obtíží. Krytí IP54 — bez problémů na krytou terasu, pod slunečník nebo nad dveře;Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075349 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,58976 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 530lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
