Stropní LED svítidlo ETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9599
Kód: REDO 9599Detailní popis produktu
ETA — Stylové venkovní svítidlo, které zvládne dešť i vlhko a podvečer svítí čistým, příjemným světlem. Toto stropní svítidlo se hodí na terasu, do vstupního vestibulu nebo na fasádu domu. Díky neutrální bílé barvě světla (4000K) vytvoří praktické osvětlení, které není příliš studené ani teplé — prostě přesně takové, jak ho chcete večer vídět. Kryta je hliníková, matně tmavošedá, takže se bez problémů vejde k modernímu i tradičnímu stylu domu. Zvládne déšť i vlhko díkyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075370 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,4753 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
