venkovní sloupkové svítidlo LED PALACE 20W/220-240V - Redo 90162
Kód: REDO 90162Detailní popis produktu
PALACE — Stylový venkovní LED sloupek, který osvětlí váš vstup, zahradu nebo terasu jako profesionál. Tento sloupek je prostě na své místo na zahradě, u vchodových dveří nebo podél cesty k domu. Neutrální bílé světlo (4000K) jasně osvítí prostor bez zbytečné teploty, a designem v antracitu se hezky ztratí v krajině. Zvládne déšť i vlhko — IP54 ochranu nemá rád nikdo, ale toto svítidlo ano. Dlouhodobě vydržet a neřešit — to je síla kvalitního LED zdroje. Integrovaný LEDDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681085317 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 4,07982 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 145mm |
| Světelný tok: | 1667lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 800mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
