venkovní sloupkové svítidlo LED PALACE 20W/220-240V - Redo 90163
Kód: REDO 90163Detailní popis produktu
PALACE — stylový sloupek, který vašu zahradu osvětlí teplým, příjemným světlem a vytvoří elegantní atmosféru. Toto hliníkové svítidlo je navrženo pro venkovní prostředí a díky krytí IP54 bez problémů zvládne déšť i vlhko. Umístíte ho třeba u vstupu, na terase nebo podél cesty v zahradě. Teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří útulnou, vítanou atmosféru, kterou budete mít rádi i v nejtmavších večerech. Integrovaný LED zdroj si pak vystačí s minimem energie — máte tak eleganci i úsDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681085324 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 4,09049 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 145mm |
| Světelný tok: | 1588lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 800mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
