Svítidlo LED BLOB 23W/220-240V - Redo 90167
Kód: REDO 90167Detailní popis produktu
BLOB — Měkké, příjemné světlo, které proměňuje zahradu v kouzelné místo. BLOB je dokonalý společník pro každou terasu, zahradu nebo balkon. Jeho jednoduchý kulový tvar vyzařuje neobyčejný šarm a vytváří kolem sebe teplou, přátelskou atmosféru. Díky odolné konstrukci si bez obav poradí s deštěm, rosou i tvrdým sluncem — postavíte si ho a půl roku na něj nemusíte myslet. Plná odolnost proti vlhku a dešti — bez problémů zůstane venku po celý rok Úsporné LED světloDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085362 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 2,037 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 380mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
