Svítidlo LED BLOB 3W/220-240V - Redo 90168
Kód: REDO 90168Detailní popis produktu
BLOB — stylové venkovní svítidlo, které mění barvy podle vaší nálady a vytváří kouzelnou atmosféru na terase, v zahradě i na balkoně. Toto neobvyklé svítidlo není jen osvětlením, ale také dekorací. Díky RGB LED a dálkovému ovládání si můžete zvolit ze spousty barev a vytvořit přesně tu atmosféru, kterou chcete. Polyetylenové tělo je odolné vůči UV záření, takže bude krásně vypadat rok co rok. S krytím IP65 bez problémů zvládne déšť i vlhko. Barevné LED světlo — zvolteDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085379 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | RGB |
| Funkce: | s dálkovým ovladačem |
| Hmotnost (kg): | 2,037 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 380mm |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
