Svítidlo LED BLOB 3W/220-240V - Redo 90170
Kód: REDO 90170Detailní popis produktu
BLOB — Stylové venkovní svítidlo, které změní barvu podle vaší nálady. BLOB je ideální do zahrady, na terasu nebo k bazénu. Toto dekorační svítidlo vytvoří kouzelnou atmosféru na zahradě či balkoně a zvlášť se vyznamenává při večerních setkáních. Díky změnám RGB barev si vybírete odstín, který právě potřebujete — od teplého žlutého světla přes modrou až po pestré barevné efekty. Odolné proti počasí a UV záření — bez obav jej nechte venku po celý rok RGB ovládánDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085393 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | RGB |
| Funkce: | s dálkovým ovladačem |
| Hmotnost (kg): | 2,91 kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 560mm |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 280mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
