Reflektor LED FLUX 30W/100-240V - Redo 90243
Kód: REDO 90243Detailní popis produktu
FLUX — výkonný venkovní LED projektor, který vaši fasádu, terasu nebo zahradu osvětlí v teplém, příjemném světle a bez problémů zvládne jakékoli počasí. Pokud chcete elegantně posvítit na dům, osvětlit přístupové cesty nebo vytvořit útulnou atmosféru na terase, FLUX je přesně na místo. Hliníková konstrukce v tmavošedé barvě se bez problémů vejde k modernímu i klasickému stylu, a díky krytí IP65 si nemusíte dělat starosti ani v zimě či během deště. Teplé bílé světlo (3000K) vytvořDoplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| EAN: | 6421681107170 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 175mm |
| Hmotnost (kg): | 1,6102 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1980lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 30W |
| Výška: | 145mm |
| Šířka: | 235mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
