Venkovní LED sloupkové svítidlo HINT 30W/110-240V - Redo 90277
Kód: REDO 90277Detailní popis produktu
HINT — elegantní venkovní sloupcové svítidlo, které vašeho zahradu osvětlí příjemným teplým světlem. Tento tmavošedý sloupek je určený přímo na terasu, do zahrady či podél zákoutí domu. Vydržet zvládne déšť i rosou, a jeho integrovaný LED zdroj svítí bez starostí — stačí zapojit do zásuvky. Teplá bílá barva světla vytvoří kolem vás útulnou atmosféru, kterou si užijete při posezení venku. Plně chráněný proti povětrnostním vlivům — bez problémů venku na dešti i v létěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681107200 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 4,0255 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 100mm |
| Světelný tok: | 2832lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 30W |
| Výška: | 1000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
