Venkovní LED sloupkové svítidlo HINT 100W/110-240V - Redo 90278
Kód: REDO 90278Detailní popis produktu
HINT — stylový zahradní sloupek s integrovaným LED zdrojem a nádherou hliníkové konstrukce. Ideální volba pro osvetlení příjezdové cesty, okrajů zahrady nebo vchodu k domu. Teplé světlo o barvě 3000 K vytváří příjemnou, vítající atmosféru. Díky konstrukci z hliníku a odolnému polykarbonátovému difuzoru bez problémů snese déšť, vlhko i větší teplotní výkyvy. Svítidlo si najde místo kdekoli na vašem zahradním pozemku. Robustní hliníkové tělo s elektrostatickým lakovánímDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681107613 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 6,79 kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 100mm |
| Světelný tok: | 8320lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 100W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
