Nástěnné LED svítidlo TRATTO 3W/220-240V - Redo 9116
Kód: REDO 9116Detailní popis produktu
TRATTO — elegantní nástěnné svítidlo, které přinese teplé a příjemné světlo na váš vchod, terasu nebo zahradu. Toto kompaktní svítidlo se perfektně hodí na fasádu domu, nad vchodové dveře nebo podél krytých teras. Díky krytí IP65 bez problémů zvládne déšť, vlhkost i mrazivé počasí. Integrovaný LED zdroj vyzařuje příjemné teplé světlo o teplotě 3000K, které vytvoří vítanou a útulnou atmosféru — ideální pro večerní posezení venku. Matně černý hliníkový korpus s skleným difúzorem vyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681071525 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 33mm |
| Hmotnost (kg): | 0,45299 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 300lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 50mm |
| Šířka: | 190mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
