Nástěnné LED svítidlo TWILL 11W/100-240V - Redo 9534
Kód: REDO 9534Detailní popis produktu
TWILL — stylové venkovní nástěnné svítidlo, které se hodí na jakoukoliv fasádu a vytváří přitažlivé světelné efekty. Toto svítidlo je ideální volbou pro ty, kdo chtějí zkrášlit vstup do domu, terasu nebo venkovní zdi bez starostí. Kombinuje jednoduchost s funkcionalitou — zvládne déšť i vlhko, a přitom vytváří útulné, teplé světlo, které opticky zvyšuje hodnotu vašeho bydlení. Díky hliníkovému tělu v matné bílé barvě se elegantně hodí k moderním i klasičtějším domům. BDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073291 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 0,52768 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 532lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 30/110 |
| Výkon (W): | 11W |
| Výška: | 174mm |
| Šířka: | 106mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
