venkovní sloupkové svítidlo LED TOWER 15,8WCOBLED/220-240V - Redo 9578
Kód: REDO 9578Detailní popis produktu
TOWER — Stylové sloupkové svítidlo, které vaši zahradu proměňuje v elegantní oázu s jemným a příjemným světlem. TOWER je ideální volbou na terasu, do zahrady nebo před vchod domu. Elegantní Design v tmavošedé barvě se hodí k moderním i klasickým domům. Svítidlo vytváří teplé, příjemné světlo v teplotě 3000K, které působí útulně a přirozeně. Skvělé je, že zvládá vlhko a déšť — díky stupni krytí IP54 si jej klidně umístíte ven bez obav o trvanlivost. Přátelské teplé světDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681074922 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Funkce: | možné použít pro ovládání aplikaci |
| Hloubka: | 141mm |
| Hmotnost (kg): | 2,54625 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 875lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 47 |
| Výkon (W): | 15,8W COB LED |
| Výška: | 500mm |
| Šířka: | 141mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
