venkovní sloupkové svítidlo LED OBLIK 1x5WPHILIPSLED/220-240V - Redo 9579
Kód: REDO 9579Detailní popis produktu
OBLIK — elegantní venkovní miniprojektoru, který vašu zahradu či terasu promění v místo s přesně nastaveným světlem. Tento kompaktní sloupcový projektor je vhodný na terasy, do zahrad nebo podél cest, kde potřebujete diskrétní, elegantní osvětlení. Teplé světlo (3000K) vytváří útulnou atmosféru, která láká spíš k posezení než k pracovnímu soustředění. Díky celokovové konstrukci a impregnovanému skleněnému difúzoru bez problémů snese déšť, vlhko i čas. Ochranný stupeň IDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681074939 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 105mm |
| Hmotnost (kg): | 1,12811 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 417lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 2850 - 3000 K |
| Úhel záření: | 30 |
| Výkon (W): | 1 x 5W PHILIPS LED |
| Výška: | 430mm |
| Šířka: | 130mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
