Svítidlo LED XENO 7WCOBLED/220-240V - Redo 9584
Kód: REDO 9584Detailní popis produktu
XENO — elegantní orientovatelné venkovní svítidlo, které se vejde všude a dodá vašemu zahradnímu zákoutí přesně to světlo, které chcete. Zapustíte jej do stěny, zdi nebo stropu na terase a díky otočnému tělesu nasměrujete světlo přesně kam potřebujete. Teplá bílá barva světla vytvoří příjemnou atmosféru na krytých terasách, v pergolách nebo podél vstupních cest. Matně bílé tělo z litého hliníku vypadá přímo a nepoutavě, takže neruší design zákoutí. Zvládá déšť a vlhkoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681074984 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,71683 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 115mm |
| Světelný tok: | 709lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 39 |
| Výkon (W): | 7W COB LED |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
