Závěsné svítidlo Incanti LEA mosaz Ø136 cm E27
Kód: REDO 02-805Detailní popis produktu
LEA — stylové závěsné svítidlo s mosaznou patinou a elegantním tkaninkovým kabelem, které vytváří přesně tu správnou atmosféru. Toto svítidlo se perfektně hodí do moderně zařízeného obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kombinace mosazného zdobení a měkkého tkaninového kabelu vytvoří příjemný a sofistikovaný dojem. LEA si zachovává klasický šarm, který se hodí jak k minimalistickému, tak glamuróznějšímu interiéru. Samotná základna je jen začátek — stínidla si vybereš podle svéhDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049821 |
| Barva: | Mosazná |
| Krytí IP: | IP20 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 2 |
| Průměr: | 750-1360mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 2x42W |
| Výška: | 820mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
