Stropní svítidlo KATO 1xGU10/1x35W/220-240V - Redo 01-1306
Kód: REDO 01-1306Detailní popis produktu
KATO — Elegantní stropní svítidlo s nastavitelným ramenem, které vám umožní nasměrovat světlo přesně kam potřebujete. Svítidlo KATO je univerzální řešení do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Díky nastavitelnému konstrukčnímu prvku si ho přizpůsobíte svým potřebám — ať už chcete přímé osvětlení nebo jemné rozptýlené světlo. Matná bílá barva s lesklou stříbrnou přední částí se hodí k různým designům interiéru a působí moderně a elegantně. Nastavitelné rameDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681070467 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 102mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 1x35W |
| Výška: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
