Stropní svítidlo KATO 1xGU10/1x35W/220-240V - Redo 01-1307
Kód: REDO 01-1307Detailní popis produktu
KATO — stylové stropní svítidlo s nastavitelným úhlem pro přesné nasměrování světla právě tam, kde ho potřebujete. KATO je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby. Její moderní design v kombinaci matně černého hliníku a stříbrné přední části padne do jakéhokoliv interiéru. Díky nastavitelnému rameni si světlo nasměruješ přesně tak, jak chceš — ať už chceš osvětlit čtecí koutek, pracovní stůl nebo jen vytvořit příjemnou atmosféru. Jednoduchá inDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681070474 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 102mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 1x35W |
| Výška: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
