Stropní svítidlo CAMEO 1xGU10/35W/220-240V - Redo 04-468
Kód: REDO 04-468Detailní popis produktu
CAMEO — kompaktní nástěnné či stropní svítidlo s minimalistickým designem a precizní řemeslnou kvalitou. CAMEO je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Díky své matně černé barvě a kompaktním rozměrům se elegantně začlení k současnému i klasičtějšímu interiéru. Svítidlo je vyrobeno z kvalitního litého hliníku, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Materiál z litého hliníka s elektrostatickou matnou černou barvou — elegantní design, kDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078067 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,35 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 60mm |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 96mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
