Venkovní Nástěnné svítidlo MELTON 1xE27/42W/220-240V - Redo 9674
Kód: REDO 9674Detailní popis produktu
MELTON — elegantní nástěnné svítidlo, které vytvoří příjemné světlo na vaší terase, u vstupu nebo na zahradě. Svítidlo s hliníkovou konstrukcí v matné bílé barvě a jemnou zlatou patinou působí moderně a zároveň nadčasově. Díky průhlednému sklu rozptyluje světlo měkkým způsobem a svítí všemi směry. Hodí se perfektně k vstupu do domu, na krytou terasu nebo k bočnímu zdi garáže. Zvládne vlhko i občasné polití deštěm — máte s ním klid. Krytí IP44 — bez obav jej osadíte naDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077893 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 147mm |
| Hloubka: | 200mm |
| Hmotnost (kg): | 1,3 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 415mm |
| Šířka: | 147mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
