Venkovní Nástěnné svítidlo MELTON 1xE27/42W/220-240V - Redo 9675
Kód: REDO 9675Detailní popis produktu
MELTON — elegantní nástěnné svítidlo, které dokonale osvětlí váš vstup, terasu nebo zahradu se stylem. Toto svítidlo se perfektně hodí na terasu, k vchodovým dveřím nebo na venkovní stěnu domu. Matná bílá barva s jemnou zlatou patinou vytvoří na každé fasádě přátelský a zároveň elegantní dojem. Čiré sklo umožňuje příjemné a rovnoměrné rozptylování světla, které není příliš agresivní, ale zároveň dobře osvítí prostor kolem něj. Odolné vůči vlhku a dešti — IP44 krytí bezDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077909 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 147mm |
| Hloubka: | 200mm |
| Hmotnost (kg): | 1,2 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 345mm |
| Šířka: | 147mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
