Venkovní Nástěnné LED svítidlo VINCE 2x3W/220-240V - Redo 9452
Kód: REDO 9452Detailní popis produktu
VINCE — stylové nástěnné venkovní svítidlo s teplým LED světlem, které ozáří fasádu i vstup domu. VINCE je perfektní volba pro osvětlení venkovního prostoru — fasády, vchodů, teras nebo balkonů. Díky vyváženému světelnému toku 505 lumenů vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru, kterou si užijete večer i v noci. Robustní hliníková konstrukcion v antracitu se skvěle hodí k moderním i tradičním stavbám, a skleněné difuzory zajišťují rovnoměrné rozptýlení světla. Stupeň krytíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681072348 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 60mm |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,426 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 505lm |
| Výkon (W): | 2X3W |
| Výška: | 130mm |
| Šířka: | 60mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
