Venkovní Nástěnné LED svítidlo VINCE 2x3W/220-240V - Redo 9453
Kód: REDO 9453Detailní popis produktu
VINCE — elegantní nástěnné venkovní svítidlo se senzorem pohybu a teplým příjemným světlem. VINCE je ideální volbou pro vstupní partie domu, terasu nebo přístupové cesty. Díky integrovaným LED COB diódám s teplotou 3000K vytvoří útulnou atmosféru, kterou však ocení nejen oko, ale také vaše bezpečnost — automaticky se rozsvítí, když si jej všimnete pohyb. Hliníková konstrukce v antracitové barvě s čirými skleněnými difuzory vypadá moderně a minimalisticky, a přitom zvládne vlhko aDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681072355 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 63mm |
| Hloubka: | 102mm |
| Hmotnost (kg): | 0,708 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 505lm |
| Výkon (W): | 2X3W |
| Šířka: | 63mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Senzor pohybu: | |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
